Medewerkers

Hoofdkantoor: Sainctelettesquare 19, 1000 Brussel (02 344 69 92)

Secretariaat Antwerpen: Turnhoutsebaan 139A, 2140 Borgerhout (in Mundo-a)

Secretariaat Brugge: Stalijzerstraat 19, 8000 Brugge

Secretariaat Kortrijk: Wandelweg 11, 8500 Kortrijk

Secretariaat Oostende: Kanunnik Louis Colensstraat 7, 8400 Oostende

Heb je een vraag? Stel ze dan liefst in de eerste plaats slechts aan 1 collega.

Ivy Goutsmit

Coördinator FMDO vzw

Denkdag (48 van 50)

ivy@fmdo.be

0494/12 35 34

    Johanna Biesmans

    Beleid en project Hallo micro

    Denkdag (33 van 50)

     johanna@fmdo.be

    0488/90 92 03

      Elie Marechal

      Educatief medewerker Brussel

      Elie

      elie@fmdo.be

      0478/09 27 13

        Armine Ayavazyan

        Administratief medewerker Oostende

        armine@fmdo.be

        0489/04 31 81

          Leidy Soto

          Projectmedewerker Color Cultuur & Educatief medewerker Antwerpen

          leidy@fmdo.be

          0484/30 03 37

            Brenda Uwinbabazi

            Educatief medewerker Brussel

            brenda@fmdo.be

            0485/06 10 12

              Naima Bohout

              Administratief medewerker

              Denkdag (40 van 50)

              naima@fmdo.be

              02/344 69 92

                Simona Bartosova

                Afwezig tot 1/9/2019

                Denkdag (42 van 50)

                simona@fmdo.be

                0479/23 09 88

                  Tine Dessein

                  Projectverantwoordelijke Onderwijsambassadeurs Oostende - Stafmedewerker en educatief medewerker Brugge

                  Foto 25 van 56

                  tine@fmdo.be

                  0471/83 72 03

                    Xavier Holvoet

                    Projectverantwoordelijke Compagnons Oostende - Educatief medewerker Kortrijk                                          

                    Denkdag (45 van 50)

                    xavier@fmdo.be

                    0487/61 53 43

                      Jade Hoornaert

                      Projectverantwoordelijke onderwijsambassadeurs Brugge, FMDO bij Marcelline en 8400 talenten

                      jade@fmdo.be

                      0488 51 04 04

                        Fem Theuninck

                        Projectmedewerker Gezondheidsambassadeurs

                        Denkdag (18 van 70)

                        fem@fmdo.be

                        0487/77 40 88

                          Hind Ben El Fkih

                          Projectmedewerker Brussel@work

                          Denkdag (45 van 50)

                          hind@fmdo.be

                          0486/34 68 45

                            Bo Goeminne

                            Educatief medewerker Oostende

                            bo@fmdo.be

                            0483/59 56 05