Medewerkers

Hoofdkantoor: Sainctelettesquare 19, 1000 Brussel (02 344 69 92)

Secretariaat Antwerpen: Turnhoutsebaan 139A, 2140 Borgerhout (in Mundo-a)

Secretariaat Brugge: Stalijzerstraat 19, 8000 Brugge

Secretariaat Kortrijk: Wandelweg 11, 8500 Kortrijk

Secretariaat Oostende: Kanunnik Louis Colensstraat 7, 8400 Oostende

Heb je een vraag? Stel ze dan liefst in de eerste plaats slechts aan 1 collega.

Ivy Goutsmit
Coördinator FMDO vzw
0494/12 35 34
ivy@fmdo.be
Johanna Biesmans
Beleid en project Hallo micro
0488/90 92 03
johanna@fmdo.be
Elie Marechal
Educatief medewerker
Brussel
0478/09 27 13
elie@fmdo.be
Armine Ayavazyan
Administratief medewerker Oostende

0489/04 31 81

armine@fmdo.be
Leidy Soto
Projectmedewerker Color Cultuur & Educatief medewerker Antwerpen
0484/30 03 37
leidy@fmdo.be
Brenda Uwinbabazi
Educatief medewerker
Brussel

0485/06 10 12
brenda@fmdo.be
Naima Bohout
Administratief medewerker
02/344 69 92
naima@fmdo.be
Simona Bartosova
Afwezig tot 1/9/2019
0479/23 09 88
simona@fmdo.be
Tine Dessein
Projectverantwoordelijke Onderwijsambassadeurs Oostende - Stafmedewerker en educatief medewerker Brugge
0471/83 72 03
tine@fmdo.be
Xavier Holvoet
Projectverantwoordelijke Compagnons Oostende - Educatief medewerker Kortrijk

0487/61 53 43
xavier@fmdo.be
Jade Hoornaert
Projectverantwoordelijke onderwijsambassadeurs Brugge, FMDO bij Marcelline en 8400 talenten
0488/51 04 04
jade@hoornaert.be
Fem Theuninck
Projectmedewerker Gezondheidsambassadeurs


0487/77 40 88
fem@fmdo.be
Hind Ben El Fkih
Projectmedewerker Brussel@work
0486/346845
hind@fmdo.be
Bo Goeminne
Educatief medewerker Oostende
0483/59 56 05
bo@fmdo.be