Contact

Hoofdkantoor: Sainctelettesquare 19, 1000 Brussel (02 344 69 92)

Secretariaat Antwerpen: Turnhoutsebaan 139A, 2140 Borgerhout (in Mundo-a)

Secretariaat Brugge: Stalijzerstraat 19, 8000 Brugge

Secretariaat Kortrijk: Roeland Saverystraat 26, 8500 Kortrijk (in De Stuyverij)

Secretariaat Oostende: Louisastraat 7, 8400 Oostende

Heb je een vraag? Ons team helpt je graag verder!.

Ivy Goutsmit
Coördinator FMDO vzw

0494 12 35 34
ivy@fmdo.be

ivy@fmdo.be
Johanna Biesmans
Adjunct-coördinator

johanna@fmdo.be

johanna@fmdo.be
Leidy Soto
Educatief medewerker Antwerpen
Projectmedewerker
Museum in dialoog

0484 30 03 37
leidy@fmdo.be

leidy@fmdo.be
Bo Goeminne
Educatief medewerker Oostende
Stafmedewerker
Aanspreekpunt Corona

0483 59 56 05
bo@fmdo.be
 

bo@fmdo.be
Armine Ayavazyan
Projectmedewerker Oostende

0489 04 31 81
armine@fmdo.be

armine@fmdo.be
Parvaneh Nazarieh
Projectmedewerker

 0492 275944
parvaneh@fmdo.be

parvaneh@fmdo.be
Xavier Holvoet
Educatief medewerker Kortrijk
Projectmedewerker Compagnons Oostende
Stafmedewerker
Aanspreekpunt Corona

0487 61 53 43
xavier@fmdo.be


xavier@fmdo.be
Ella Capon
Projectmedewerker
Onderwijsambassadeurs Kortrijk

0491 39 21 98
ella@fmdo.be

ella@fmdo.be
Naima Bohout
Administratief medewerker

02 344 69 92
naima@fmdo.be


naima@fmdo.be
Jade Hoornaert
Projectmedewerker
Onderwijsambassadeurs Brugge

0488 51 04 04
jade@fmdo.be

jade@hoornaert.be
Tine Dessein
Educatief medewerker Brugge
Projectmedewerker Onderwijsambassadeurs Oostende
Stafmedewerker

0471 83 72 03
tine@fmdo.be

tine@fmdo.be
Fem Theuninck
Projectmedewerker Gezondheidsambassadeurs
Oostende

0487 77 40 88
fem@fmdo.be

 

fem@fmdo.be
Malou De Schepper
Projectmedewerker 8400 talenten

0478 09 27 13
malou@fmdo.be

malou@fmdo.be
Hind Ben El Fkih
Projectmedewerker
Brussel@work

0485 06 10 12
hind@fmdo.be

hind@fmdo.be
Nóra Katona
Projectmedewerker Mentorproject

0477 16 75 17
nora@fmdo.be

nora@fmdo.be
Haroun Minhas
Projectmedewerker Mentorproject

0491 39 21 97
haroun@fmdo.be

haroun@fmdo.be
Fatima Altunbas
Projectmedewerker BXL@Work en CoNnect Brussel

0486 34 68 45

fatima@fmdo.be

fatima@fmdo.be
Joris Deleersnyder
Communicatiemedewerker

joris@fmdo.be

joris@fmdo.be
Bülent Özeler
Educatief medewerker Brussel

0470 51 13 83

bulent@fmdo.be

bulent@fmdo.be
Elie Marechal
Educatief medewerker Brussel

0492 27 59 45

elie@fmdo.be

 

elie@fmdo.be