Contact

Hoofdkantoor: Sainctelettesquare 19, 1000 Brussel (02 344 69 92)

Secretariaat Antwerpen: Turnhoutsebaan 139A, 2140 Borgerhout (in Mundo-a)

Secretariaat Brugge: Stalijzerstraat 19, 8000 Brugge (in de Nieuwe Pastorie)

Secretariaat Kortrijk: Wandelweg 11, 8500 Kortrijk (in gebouw van Avansa)

Secretariaat Oostende: Louisastraat 7, 1eV, 8400 Oostende

Secretariaat Roeselare: Iepersestraat 68, 8800 Roeselare

Heb je een vraag? Ons team helpt je graag verder!.

Ivy Goutsmit
Coördinator

0494 12 35 34
ivy@fmdo.be

ivy@fmdo.be
Johanna Biesmans
Adjunct-coördinator

johanna@fmdo.be

johanna@fmdo.be
Sofie Verheye
Communicatieverantwoordelijke

0499 71 98 43
sofie@fmdo.be

Naima Bohout
Administratief medewerker

02 344 69 92
naima@fmdo.be


naima@fmdo.be
Marie Wouters
Beleidsmedewerker
Projectmedewerker Vrouwenambassadeurs en stafmedewerker

0499 71 38 63
marie@fmdo.be

marie@fmdo.be
Mira De Schepper
Projectmedewerker Vrouwenambassadeurs en Klankenkoorts

0492 27 59 44
mira@fmdo.be

mira@fmdo.be
Sara Bouchier
Projectmedewerker Vrouwenambassadeurs en Compagnons Oostende

0499 71 38 62
sara@fmdo.be

sara@fmdo.be
Leidy Soto
Educatief medewerker Antwerpen en Projectmedewerker Wereldreizigers

0484 30 03 37
leidy@fmdo.be

leidy@fmdo.be
Lina Alsakan
Projectmedewerker Onderwijsambassadeurs Brugge en Gezondheidsambassadeurs Oostende

0497 49 46 36
lina@fmdo.be

 

lina@fmdo.be
María Calzada
Projectmedewerker Team Up Brugge - Oostende, TeamWork en 8400 TALENTEN

0491 39 21 97
maria@fmdo.be

maria@fmdo.be
Pauline Verougstraete
Projectmedewerker Compagnons en Boek & Babbels Brugge

0487 77 40 88
pauline@fmdo.be

pauline@fmdo.be
Tine Dessein
Educatief medewerker Brugge
Projectmedewerker Onderwijsambassadeurs Oostende
Stafmedewerker

0471 83 72 03
tine@fmdo.be

tine@fmdo.be
Bülent Özeler
Educatief medewerker Brussel
Zakelijk medewerker

0470 51 13 83
bulent@fmdo.be

bulent@fmdo.be
Elie Marechal
Educatief medewerker Brussel

0492 27 59 45
elie@fmdo.be

 

Fatima Altunbas
Projectmedewerker CoNnect Brussel en stafmedewerker

0486 34 68 45
fatima@fmdo.be

fatima@fmdo.be
Franck Philipot
Projectmedewerker CoNnect Brussel
0490 42 65 36  
franck@fmdo.be
Hind Ben El Fkih
Projectmedewerker Brussel

0485 06 10 12
hind@fmdo.be

hind@fmdo.be
Ella Cappon
Projectmedewerker
Onderwijsambassadeurs Kortrijk en PICNIK

0491 39 21 98
ella@fmdo.be

ella@fmdo.be
Nóra Katona
Projectmedewerker Team Up Kortrijk - Roeselare, TeamWork en 8400 TALENTEN

0477 16 75 17
nora@fmdo.be

nora@fmdo.be
Hannes De Laere
Educatief medewerker Kortrijk en Roeselare
0487 61 53 43
hannes@fmdo.be
hannes@fmdo.be
Anne Tanghe
Ondersteunend medewerker Oostende

anne@fmdo.be

Armine Ayvazyan
Projectmedewerker Oostende

0489 04 31 81
armine@fmdo.be

armine@fmdo.be
Bo Goeminne
Educatief medewerker Oostende
en stafmedewerker

0483 59 56 05 
bo@fmdo.be

bo@fmdo.be
Marina Pak
Projectmedewerker Compagnons en Gezondheidsambassadeurs Oostende

0497 49 46 35
marina@fmdo.be

marina@fmdo.be
Emma Desnoeck
Projectmedewerker Praatwijzer en Onderwijsambassadeurs Roeselare

0478 16 78 27
emma@fmdo.be

emma@fmdo.be
Plami Yordanova
Projectmedewerker Compagnons Roeselare

0490 42 97 48
plami@fmdo.be 

 

plami@fmdo.be