Contact

Hoofdkantoor: Sainctelettesquare 19, 1000 Brussel (02 344 69 92)

Secretariaat Antwerpen: Turnhoutsebaan 139A, 2140 Borgerhout (in Mundo-a)

Secretariaat Brugge: Stalijzerstraat 19, 8000 Brugge

Secretariaat Kortrijk: Roeland Saverystraat 26, 8500 Kortrijk (in De Stuyverij)

Secretariaat Oostende: Kanunnik Louis Colensstraat 7, 8400 Oostende

Heb je een vraag? Stel ze dan liefst in de eerste plaats slechts aan 1 collega.

Ivy Goutsmit
Coördinator FMDO vzw

0494/12 35 34
ivy@fmdo.be

ivy@fmdo.be
Johanna Biesmans
Beleid

johanna@fmdo.be

johanna@fmdo.be
Amina Buzaitun
Educatief medewerker
Brussel

0492/27 59 45
amina@fmdo.be

amina@fmdo.be
Leidy Soto
Educatief medewerker Antwerpen
Projectmedewerker
Museum in dialoog

0484/30 03 37
leidy@fmdo.be

leidy@fmdo.be
Bo Goeminne
Educatief medewerker Oostende
Stafmedewerker
Aanspreekpunt Corona

0483/59 56 05
bo@fmdo.be
 

bo@fmdo.be
Armine Ayavazyan
Projectmedewerker Oostende

0489/04 31 81
armine@fmdo.be

armine@fmdo.be
Parvaneh Nazarieh
Educatief medewerker Kortrijk
Projectmedewerker Tijd voor diversiteit

 0492/275944
parvaneh@fmdo.be

parvaneh@fmdo.be
Xavier Holvoet
Educatief medewerker Kortrijk
Projectmedewerker Compagnons Oostende
Stafmedewerker
Aanspreekpunt Corona

0487/61 53 43
xavier@fmdo.be


xavier@fmdo.be
Tine Dessein
Educatief medewerker Brugge
Projectmedewerker Onderwijsambassadeurs Oostende
Stafmedewerker

0471/83 72 03
tine@fmdo.be

tine@fmdo.be
Jade Hoornaert
Projectmedewerker
Onderwijsambassadeurs Brugge

0488/51 04 04
jade@fmdo.be

jade@hoornaert.be
Naima Bohout
Administratief medewerker

02/344 69 92
naima@fmdo.be


naima@fmdo.be
Fem Theuninck
Projectmedewerker Gezondheidsambassadeurs
Oostende

0487/77 40 88
fem@fmdo.be

 

fem@fmdo.be
Babette Vergauwen
Projectmedewerker Brussel@work

0486/346845
babette@fmdo.be

babette@fmdo.be
Hind Ben El Fkih
Projectmedewerker Brussel@work

0486/346845
hind@fmdo.be
Tijdelijk afwezig

hind@fmdo.be
Malou De Schepper
Jobstudent
FMDO Foodz
8400 talenten

0478/09 27 13
malou@fmdo.be

malou@fmdo.be