Contact

Hoofdkantoor: Sainctelettesquare 19, 1000 Brussel (02 344 69 92)

Secretariaat Antwerpen: Turnhoutsebaan 139A, 2140 Borgerhout (in Mundo-a)

Secretariaat Brugge: Stalijzerstraat 19, 8000 Brugge (in de Nieuwe Pastorie)

Secretariaat Kortrijk: Rijselsestraat 19, 8500 Kortrijk (ingang via Jan Persijnstaat)

Secretariaat Oostende: Louisastraat 7, 1eV, 8400 Oostende

Secretariaat Roeselare: Iepersestraat 68, 8800 Roeselare

Heb je een vraag? Ons team helpt je graag verder!.

Ivy Goutsmit
Coördinator FMDO vzw

0494 12 35 34
ivy@fmdo.be

ivy@fmdo.be
Johanna Biesmans
Adjunct-coördinator

johanna@fmdo.be

johanna@fmdo.be
Leidy Soto
Educatief medewerker Antwerpen

0484 30 03 37
leidy@fmdo.be

leidy@fmdo.be
Xavier Holvoet
Educatief medewerker Kortrijk
Stafmedewerker

0487 61 53 43
xavier@fmdo.be


xavier@fmdo.be
Bo Goeminne
Educatief medewerker Oostende
Stafmedewerker

Tijdelijk afwezig 

bo@fmdo.be
Davide Aloisi
Educatief medewerker Oostende

0483 59 56 05
Davide@fmdo.be

davide@fmdo.be
Elie Marechal
Educatief medewerker Brussel

0492 27 59 45
elie@fmdo.be

 

elie@fmdo.be
Bülent Özeler
Educatief medewerker Brussel
Zakelijk medewerker

0470 51 13 83
bulent@fmdo.be

bulent@fmdo.be
Emma Desnoeck
Educatief medewerker Roeselare en projectmedewerker Praattafels Roeselare

0478 16 78 27
Emma@fmdo.be

emma@fmdo.be
Tine Dessein
Educatief medewerker Brugge
Projectmedewerker Onderwijsambassadeurs Oostende
Stafmedewerker

0471 83 72 03
tine@fmdo.be

tine@fmdo.be
Naima Bohout
Administratief medewerker

02 344 69 92
naima@fmdo.be


naima@fmdo.be
Catarina De Vuyst
Ondersteunend medewerker Oostende

0488 51 04 04
Catarina@fmdo.be

catarina@fmdo.be
Armine Ayvazyan
Projectmedewerker Oostende

0489 04 31 81
armine@fmdo.be

armine@fmdo.be
Parvaneh Nazarieh
Projectmedewerker

 Tijdelijk afwezig

parvaneh@fmdo.be
Hind Ben El Fkih
Projectmedewerker
BXL@work

0485 06 10 12
hind@fmdo.be

hind@fmdo.be
Emine Ozeler
Projectmedewerker
BXL@work

0496 52 71 40
Emine@fmdo.be

emine@fmdo.be
Nóra Katona
Projectmedewerker Team Up

0477 16 75 17
nora@fmdo.be

nora@fmdo.be
Makemin Fofana
Projectmedewerker Onderwijsambassadeurs Brugge en Roeselare

0497 49 46 36
makemin@fmdo.be

makemin@fmdo.be
Ella Capon
Projectmedewerker
Onderwijsambassadeurs Kortrijk en PICNIK

0491 39 21 98
ella@fmdo.be

ella@fmdo.be
Fatima Altunbas
Projectmedewerker CoNnect Brussel

0486 34 68 45
fatima@fmdo.be

fatima@fmdo.be
Marina Pak
Projectmedewerker Compagnons Oostende en Gezondheidsambassadeurs

0497 49 46 35
marina@fmdo.be

marina@fmdo.be
Pauline Verougstraete
Projectmedewerker Compagnons Brugge

0487 77 40 88
pauline@fmdo.be

pauline@fmdo.be
Malou De Schepper
Projectmedewerker
8400 talenten

0478 09 27 13
malou@fmdo.be

malou@fmdo.be
Sara Bouchier
Projectmedewerker Vrouwenprojecten

0499 71 38 62
sara@fmdo.be

sara@fmdo.be
Marie Wouters
Beleidsmedewerker
Projectmedewerker Vrouwenprojecten

0499 71 38 63
marie@fmdo.be

marie@fmdo.be
Jade Hoornaert
Projectmedewerker
Onderwijsambassadeurs Brugge
ConNect Brussel

tijdelijk afwezig

jade@fmdo.be